System od Bayer

  • Zabezpieczenia: Leki na przeziębienie i grypę
  • Postać: tabletki

Bóle glowy, miesni, zebów, a takze goraczka, z tym wszystkim poradzi sobie Aspirin Pro 500mg. To lek o dzialaniu przeciwbólowym i przeciwgoraczkowym, zawierajacy kwas acetylosalicylowy.

Poznaj ranking najtańszych i najlepszych zabezpieczeń i alarmów

Najlepsze. Leki na przeziębienie i grypę taniej. Ostrzegamy - ochrona pierwszej klasy.