Tabletki Ibuprom 200 mg 96 tabl.

chwilowy brak towaru

System od US PHARMACIA

  • Zabezpieczenia: Leki przeciwgorączkowe
  • Postać: tabletki

IBUPROM 96 tabletek

IBUPROM 50 tabletek

Ibuprom z zawartością ibuprofenu 200 mg jest lekiem, który działa na ból w dwojaki sposób. Po pierwsze, działa „lokalnie”, czyli dokładnie w miejscu powstania bólu. Ibuprom dociera do miejsca bólu i działa na jego źródło, hamując enzym odpowiedzialny za powstawanie bólu. Po drugie, działa „centralnie”, czyli na poziomie centralnego układu nerwowego. Działając na poziomie „centralnym”, Ibuprom ogranicza przewodnictwo i percepcję bólu.

Ibuprofen zawarty w Ibupromie ma także działanie przeciwgorączkowe i przeciwzapalne, dlatego ten lek ma niemało zastosowań. Wskazaniem do używania są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym:
menstruacyjnych,

  • bólach reumatycznych,
  • bólach mięśniowych,
  • bólach głowy.

wyodrębnionia dla wykorzystania IBUPROM:

  • bólach reumatycznych,
  • bólach mięśniowych,
  • bólach głowy.
  • przeziębienie i grypa
  • ból zębów

Sposób używania i dawkowanie IBUPROM:

  • Stosować doustnie.
  • przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.: 1-2 tabletki do 4-ch razy dziennie.


Skład leku:
1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.

Opakowanie: 96 tabletek

Producent: US Pharmacia

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która posiada wyszczególnionia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie, a także dane dotyczące użytkowania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie użytkowany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

Najlepsze. Leki przeciwgorączkowe taniej. Ostrzegamy - ochrona pierwszej klasy.